A teraz moje pytanie w osobnym poście. Czy mógłby się odezwać ktoś obeznany w rynku nieruchomości?
edit a nawet dwa edity: od razu napiszę o co chodzi. Jak to możliwe że mieszkanie o takim metrażu jest takie tanie? może tam trzeba coś dopłacać o czym np ja nie mam pojęcia? i nie chodzi mi o jakieś ukryte koszty tylko jakieś te programy typu TBS, MDM że dostaję to mieszkanie za 90tys. ale ono jest niespłacone i jeszcze czeka mnie wydatek kolejnych 100tys/? (sorry ja jestem kompletnie zielony w tym temacie)
http://www.nieruchomosci-online.pl/m...2900439.html?i