|
Nie wiem, co was tak przekonuje do Ondraska?
W meczu ze Śląskiem nie pokazał na razie niczego, co by kazało o nim myśleć jako o dobrym napastniku.
Chciałbym się mylić....
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|