Mam karnet na cały sezon 2015/16 ale dziś zauważyłem ze karta kibica straciła ważność 9 lutego... rozumiem ze jutro przed meczem muszę wyrobić nowa
ps
czy wie ktoś czy jutro przed meczem będzie można odebrać koszulki zakupione z akcji Wisła to nasza historia? (niestety nie miałem możliwości wcześniej wybrać się po odbiór)