Wyświetl pojedynczy post
DoggTS
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 21.02.2016, 17:53
Mam karnet na cały sezon 2015/16 ale dziś zauważyłem ze karta kibica straciła ważność 9 lutego... rozumiem ze jutro przed meczem muszę wyrobić nowa

ps
czy wie ktoś czy jutro przed meczem będzie można odebrać koszulki zakupione z akcji Wisła to nasza historia? (niestety nie miałem możliwości wcześniej wybrać się po odbiór)
Odpowiedz cytując