Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73443
Stary 21.02.2016, 15:09
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Za nim przemawia jedynie fakt, iz na SPO nie mamy nikogo. A argument odnosnie zgrania swiadczylby, ze na OSP ma grac Boguski.
No i dla mnie ten fakt jest wystarczający.
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Yhym, czyli teraz jego prolegijnosc nie bedzie miala wplywu na gre? Przypominam o jankesie.
A że niby prolegijność Jankowskiego miała jakiś wpływ? Moim zdaniem gość był tak słaby, że nie musiał nic od siebie dodawać
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Poznan? A nie przypadkiem ul.Kaluzy 1, druga strona Blon? Codziennie mozna sie dowiedziec czegos nowego
Radzę zapoznać się z moim postem jeszcze raz, bo z tego co mi wiadomo ul. Kałuży 1 znajduje się w Krakowie, a ja poruszyłem kwestie wrogów spoza Krakowa
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
A czym my mamy tego Wolskiego przekonac?
Choćby możliwością regularnej gry, bo jak sam zauważyłeś na ŚPO nie mamy nikogo.
Odpowiedz cytując