ABGwislakABG napisał(a):

|
Za nim przemawia jedynie fakt, iz na SPO nie mamy nikogo. A argument odnosnie zgrania swiadczylby, ze na OSP ma grac Boguski.
|
No i dla mnie ten fakt jest wystarczający.
ABGwislakABG napisał(a):

|
Yhym, czyli teraz jego prolegijnosc nie bedzie miala wplywu na gre? Przypominam o jankesie.
|
A że niby prolegijność Jankowskiego miała jakiś wpływ? Moim zdaniem gość był tak słaby, że nie musiał nic od siebie dodawać
ABGwislakABG napisał(a):

Poznan? A nie przypadkiem ul.Kaluzy 1, druga strona Blon? Codziennie mozna sie dowiedziec czegos nowego
|
Radzę zapoznać się z moim postem jeszcze raz, bo z tego co mi wiadomo ul. Kałuży 1 znajduje się w Krakowie, a ja poruszyłem kwestie wrogów spoza Krakowa
ABGwislakABG napisał(a):

A czym my mamy tego Wolskiego przekonac?
|
Choćby możliwością regularnej gry, bo jak sam zauważyłeś na ŚPO nie mamy nikogo.