Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73442
Stary 21.02.2016, 14:56
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Akurat argument o sportowej dyspozycji Wolskiego jest kompletnie z dupy biorąc pod uwagę, że mówimy o Ekstraklasie.

Tacy piłkarze jak Brożek czy Stilić też bardzo brutalnie zostali sprowadzeni na ziemię, mało grali w swoich klubach, a po powrocie do naszej ligi dziwnym trafem znowu stawali się pierwszoplanowymi postaciami. Radzę przeanalizować liczby obu tych panów pod względem występów, goli i asyst,a później głosić wizje o przydatności danego piłkarza.
Jedyne co przemawia za odrzuceniem Wolskiego, to moment w którym przychodzi. Myślę, że w takiej sytuacji będzie potrzebować (o ile przyjdzie) kilku meczów na jakiekolwiek zgranie, a jak wiadomo czasu nie ma, bo lecimy na ryj w tabeli. Z drugiej strony nie ma żadnej sensownej alternatywy na ŚPO, więc zawsze można spróbować, bo już za późno na jakiś inny rozsądny "transfer".

Na jego prolegijność w tym momencie mam wyjebane, bo jak wiadomo pierwsza ósemka nam raczej nie grozi, a nawet jak do niej awansujemy to i tak na puchary szans nie będzie, więc mecz z Legią to mecz o pietruchę w naszym przypadku. A znając życie ewentualny wykup Wolskiego za 700 tys. euro jest nie do przeskoczenia przez Wisłę, dlatego w przyszłym sezonie (jeśli się utrzymamy) stosunek Wolskiego do Legii pozostanie tylko wspomnieniem.

Przy okazji radziłbym się zastanowić jak kibic Wisły Kraków powinien traktować zespół Legii Warszawa. Jeśli ktoś uważa go za "największego wroga poza Krakowem" to radziłbym rozpędzić się na najbliższą ścianę, a następnie spojrzeć w kierunku miasta Poznań, gdzie gościnnie swoje mecz rozgrywa zespół Amiki Wronki i tam szukać naszego ewentualnego wroga. Legia w tym momencie nie znaczy nic. Kiedyś był to zespół z którym rywalizowaliśmy o mistrza, a teraz jest to nieosiągalny dla nas poziom. Dlatego każdy tekst tego typu to po prostu kompleks Warszawy i nic więcej.

Teksty o tym, że niby jest mnóstwo zawodników na świecie, a my musimy ściągać akurat Wolskiego również są z dupy, bo niby czym my ich mamy przekonać?. Finansami, które u nas leżą? Świetnym pionem sportowym i wysoką pozycją w tabeli? O znaczeniu marki "Wisła" przez grzeczność już nie wspomnę, bo może i miała ona jakieś znaczenie ale z 5 lat temu.
Za nim przemawia jedynie fakt, iz na SPO nie mamy nikogo. A argument odnosnie zgrania swiadczylby, ze na OSP ma grac Boguski.

Yhym, czyli teraz jego prolegijnosc nie bedzie miala wplywu na gre? Przypominam o jankesie.

Poznan? A nie przypadkiem ul.Kaluzy 1, druga strona Blon? Codziennie mozna sie dowiedziec czegos nowego

A czym my mamy tego Wolskiego przekonac?

Ja patrzac na przyklad jankesa widze odpuszczanie meczu, strzaly wprost w bramkarza sam na sam (Balaszow ewentualny to na razie przyklad z dupy, nawet jesli to potwierdzajacy regule), oddychanie rekawami po 50-60 minutach (Latal w meczu z Leczna rowniez to widzial). Ekspert ligi belgijskiej rowniez zwrocil na ten fakt uwage.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 21.02.2016 o godz. 14:59.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując