Przeciwnikiem w walce o pierwszy skład Wolskiego jest jeden z najlepszych pomocników w Belgii, także nie oceniałbym go zbyt pochopnie. Poza tym, Ekstraklasa to najgorsza liga na świecie, gdzie Lech dostaje bęcki od Podbeskidzia(które parę dni wcześniej zostało zgwałcone przez Lechię), mimo że tydzień wcześniej spuścił łomot Termalice, która z kolei remisuje z żydami, "sensacją" sezonu, a kolejna sensacja, Piast, remisuje drugi mecz z rzędu, a super-hiper bogata Lechia Gdańsk po spuszczeniu manta Podbeskidziu przegrywa jak frajer z Koroną Kielce... Przepraszam za ten wywód, ale kupony nie siadły
