Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73436
Stary 21.02.2016, 12:03
Nie rozumiem tego lamentu. Ale chyba dla niektórych Legia to nasz największy wróg Takie pitolenie daje im podstawę do głoszenia, że cierpimy na kompleks Warszawy. Dało się zrozumieć napinkę na ległą w czasach kiedy walczyliśmy z nimi o tytuł, ale dla mnie to był taki sam rywal jak Widzew, ŁKS, Pogoń, czy Górnik. Trochę bardziej skacze mi ciśnienie jak się spotykamy z jakąś koleżanką parchów. Ale prawdziwy wróg jest tylko jeden i do ....y nędzy nie jest to Legia, więc nie chrzańcie tak, bo to oni powinni mieć kompleksy wobec nas.

Jedynym wyznacznikiem przydatności Wolskiego u nas powinna być jego forma sportowa. A z tą chyba nie jest najlepiej, skoro plącze się po wypożyczeniach, gra niewiele, nie potrafił się odbudować po ciężkiej kontuzji. Po co nam taki piłkarz? Mamy podobnych aż za nadto
Odpowiedz cytując