|
IMO temat Wolskiego powinien zakończyć się na oglądanie transfermarktu i jego TT - po pierwsze w Belgii dno i dramat, wszędzie indziej też, do tego młody już nie jest. A TT pełen legijnego przesłania to tylko dodatkowy gwóźdź do trumienki. Jeżeli ktoś serio uważa, że piłkarz, który w ciągu 3,5 roku zaliczył 3 bramki i 3 asysty zbawi naszą ofensywę to podpowiem, że niejaki Rafał Boguski zdobył tyle w jedną rundę. Tak, wiem, inna liga itp, tylko co z tego? Grał mało, bo był słaby, nikt na siłę nie będzie holował kiepskiego piłkarza z sianem w głowie, więc tym bardziej nie powinniśmy my.
|