|
Wolski po pierwsze jest bez formy. W średniaku ligi belgijskiej bardzo często ląduje nawet nie na ławce rezerwowej a na trybunach. To jest kolejny kretyński pomysł Kapki i całego sztabu sportowego. Wypożyczenie i co dalej? za kilka miesięcy będziemy mieli ten sam problem ale może się okazać, że nie w Ekstraklasie tylko w I lidze a Wolski w niższej klasie rozgrywkowej grał nie będzie. W naszych warunkach i braku czasu na odbudowę formy nie ma żadnego sensu na ściąganie takich graczy vide Małecki etc..
|