Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 21.02.2016, 08:07
Coś mi się wydaje, że musimy sięgnąć dna, by się z niego w końcu móc odbić.

Jeśli nie wygramy z Łęczną to na 99% pozostaje nam walka w grupie spadkowej.
Odpowiedz cytując