Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73428
Stary 21.02.2016, 02:28
W normalnych warunkach byłbym na zdecydowane NIE dla Wolskiego w Wiśle, ale niestety mamy nóż na gardle - jeśli nie poprawimy gry w pomocy, to do końca sezonu będziemy walczyć o utrzymanie. Jeśli tylko jest zdrowy i prezentuje poziom sportowy wyższy niż nasi piłkarze, to brać w nadziei, że nam pomoże.
Odpowiedz cytując