|
W normalnych warunkach byłbym na zdecydowane NIE dla Wolskiego w Wiśle, ale niestety mamy nóż na gardle - jeśli nie poprawimy gry w pomocy, to do końca sezonu będziemy walczyć o utrzymanie. Jeśli tylko jest zdrowy i prezentuje poziom sportowy wyższy niż nasi piłkarze, to brać w nadziei, że nam pomoże.
|