Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 21.02.2016, 00:51
No jak jutro Gornik wygra (w sumie bardzo mozliwe) to przez 1 dzien bedziemy na ostatnim miejscu w tabeli..

ktos pamieta keidy ostatni raz bylismy na ostatnim czy tak jak teraz na przedostatnim? bo az oczy bolą..

no coz ,ale grajmy w tak h.ujowy termin ze szkoda gadac,powinni mecze w poniedzialek w kosmos wy.jebac,ktodal taki termin na granie i ile dostal za to kryminalu?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując