|
No jak jutro Gornik wygra (w sumie bardzo mozliwe) to przez 1 dzien bedziemy na ostatnim miejscu w tabeli..
ktos pamieta keidy ostatni raz bylismy na ostatnim czy tak jak teraz na przedostatnim? bo az oczy bolą..
no coz ,ale grajmy w tak h.ujowy termin ze szkoda gadac,powinni mecze w poniedzialek w kosmos wy.jebac,ktodal taki termin na granie i ile dostal za to kryminalu?
|