|
Ja cie krencę, nie dość, że sędziowie pomagają ległej, Boniek ich faworyzuje to teraz jeszcze dywersanta nam podsyłają!!!
Ktoś tam pisał, że z L w sercu nie będzie się oddawał w pełni Wiśle, mi się wydaje, że to co da Naszemu klubowi jak tu przyjdzie będzie świadczyło o tym jakim jest profesjonalistą. Ale z tego co czytam raczej z tym u niego jest nie ciekawie. Zobaczymy, może zaskoczy i da kilka punktów.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|