Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
11144
20.02.2016, 21:04
Pero
napisał(a):
Chyba przede wszystkim czyny nie słowa:
1.Zaprzedał się Legii podczas kariery?
2.Odpuszczał jak grał w Wiśle na boisku?
3.Powodował jakieś konflikty, fermenty czy robił atmo?
4. Nie pomógł Wiśle i odmówił udziału w meczu "Wisła to moja historia" ?
Ludzie co do niego macie
chciałbym takich grajków teraz a nie "małego bede umierał za pogoń"
To tylko jedna parówa ma tu na niego uczulenie
Podejrzewam, że Kosowski wolałby związać przyszłość i pracować z Wisłą i pracować np. jako scout (podobnie jak człowiek widmo Kuźba) , aczkolwiek nie było mu dane.
Lysy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lysy
Znajdź inne posty napisane przez Lysy