Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11144
Stary 20.02.2016, 21:04
Pero napisał(a):Wyświetl post
Chyba przede wszystkim czyny nie słowa:
1.Zaprzedał się Legii podczas kariery?
2.Odpuszczał jak grał w Wiśle na boisku?
3.Powodował jakieś konflikty, fermenty czy robił atmo?
4. Nie pomógł Wiśle i odmówił udziału w meczu "Wisła to moja historia" ?

Ludzie co do niego macie chciałbym takich grajków teraz a nie "małego bede umierał za pogoń"
To tylko jedna parówa ma tu na niego uczulenie

Podejrzewam, że Kosowski wolałby związać przyszłość i pracować z Wisłą i pracować np. jako scout (podobnie jak człowiek widmo Kuźba) , aczkolwiek nie było mu dane.
Odpowiedz cytując