Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 20.02.2016, 20:54
Spadamy na 15 miejsce, nie jest dobrze. Dzisiaj zaskakujacy wynik w Bielsku wiec tym bardziej Gornik bedzie mogł wygrac w derbach slaska a to bedzie oznaczało ostatnie miejsce w lidze. Niech sobie juz jaj nie robia tylko wygraja w poniedziałek bo nie jestesmy klubem, ktory powinien zamykac tabele ekstraklasy. To juz nie jest smieszne
Odpowiedz cytując