|
Spadamy na 15 miejsce, nie jest dobrze. Dzisiaj zaskakujacy wynik w Bielsku wiec tym bardziej Gornik bedzie mogł wygrac w derbach slaska a to bedzie oznaczało ostatnie miejsce w lidze. Niech sobie juz jaj nie robia tylko wygraja w poniedziałek bo nie jestesmy klubem, ktory powinien zamykac tabele ekstraklasy. To juz nie jest smieszne
|