Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73422
Stary 20.02.2016, 20:16
1 Amica (lech) historycznie to żaden rywal dla Wisły
2 To że ktoś spierdala od nas do ległej to nie znaczy że że mamy brać legijnego pokurcza który za Wisłę napewno umierać nie będzie
3 Każdego dnia dziękuje bogu że nie jestem Warszawiakiem
Odpowiedz cytując