Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
Od: 12.2011
Offline
#
73422
20.02.2016, 20:16
1 Amica (lech) historycznie to żaden rywal dla Wisły
2 To że ktoś spierdala od nas do ległej to nie znaczy że że mamy brać legijnego pokurcza który za Wisłę napewno umierać nie będzie
3 Każdego dnia dziękuje bogu że nie jestem Warszawiakiem
force93TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do force93TS
Znajdź inne posty napisane przez force93TS