Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73419
Stary 20.02.2016, 16:47
Aha, czyli jak ktos nie chce Wolskiego we Wisle to ma nie nadawac na Uryge/Boguskiego?

Wytlumaczysz ten zajebiscie logiczny wywod?

Czy my kurva w ramach pokuty czy czegos a'la garbata dola sasiadki mamy byc skazani na grajkow z L w sercu?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując