Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73412
Stary 20.02.2016, 15:53
nie no to w zartach było
kazdy ma prawo kibicowac wg siebie

dla mnie liczy sie najpierw to co pokazuje dana osoba przez 90 minut.
Potem dopiero patrze szerzej, ale bardziej cenię piłkarzy ktorzy potrafią sie przyznac do utożsamiania z klubem/kibicami niż takich ktorzy całuja herb niezależnie od barw. Ale tacy z krwi Legionisci fajnie jakby grali gdzies indziej, w Kielcach, Bielsku czy cos.
Jeśli przez 90 minut RW bedzie grał w piłke dla piłki, dla siebie i dla wyniku - to ja to biorę.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując