Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73411
Stary 20.02.2016, 15:48
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a przybijesz mu 5 ?
Jankowski prywatnie też był kibicem poległych a jakoś grał u nas ponad 2 lata. Niestety nie każdy piłkarz grający w klubie będzie zawsze takim Sobolem czy Głową, wychowankiem ze stalowymi jajami który chce na boisku walczyć do upadłego za swój klub i kocha go ponieważ jest jego kibicem. A jeśli chodzi o to konto na TT wolskiego, to jeśli oczywiście w ogóle do nas przejdzie, to będzie mnie ono interesowało dopiero po podpisaniu kontraktu, jeśli dalej będzie tam "wspierał" legię już jako nasz piłkarz to co innego. Zresztą, nie obrażał tam Wisły w ani jednym wpisie, więc ja nie widzę problemów.
Odpowiedz cytując