AntyMod napisał(a):

|
jakby mogl zagrac poziomem z tamtych czasow to nie wypychali by go na sile z przecietnego belgijskiego klubiku ...... dla mnie odgrzewany kotlet na sztuke , zeby uciszyc troche kibicow
|
widze, że historie różnych Stiliców czy Brożków nikogo niczego nie nauczyły. Przyjdzie, zagra parę meczy to się go oceni.