|
jakby mogl zagrac poziomem z tamtych czasow to nie wypychali by go na sile z przecietnego belgijskiego klubiku ...... dla mnie odgrzewany kotlet na sztuke , zeby uciszyc troche kibicow
Powód: JżS
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 20.02.2016 o godz. 14:44.
|