Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73403
Stary 20.02.2016, 13:47
O ile Wolski nie jest kulawy to moim zdaniem na tą amatorską ligę byłby dużym wzmocnieniem.
Gdyby był w stanie zagrać na poziomie zbliżonym do czasów l to byłby grajkiem o potencjale podobnym do Stilica (choć o trochę innej charakterystyce).
Szczerze mówiąc te parę lat wstecz widziałem w nim potencjał na reprezentacyjną "10" na dobrym europejskim poziomie.
Odpowiedz cytując