Wy¶wietl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.02.2016, 13:42
KOALIK napisał(a):Wy¶wietl post
Mam nadzieję, że Wisła wreszcie zagra dobry mecz i potwierdzi to pewnym zwycięstwem.

Czas na żarty powoli mija, bo brak awansu do górnej ósemki będzie uznany za spor± porażkę.

Mi¶kiewicz - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Małecki, Cywka, Popović, Bałaszow - Brożek - Ondrasek.
Jedna-dwie zmiany, choć może być i tak, że zagra też Boguski w miejsce Cywki lub Popovica. No i skrzydłowych ustawiłbym na swoich stronach.
Mi¶kiewicz - Bartosz/Jovic, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Bałaszow, Cywka, Popović, Guerrier - Brożek - Ondrasek

Jak tego nie wygramy to o ósemce możemy już zacz±ć zapominać, a znacznie znacznie cieplej zrobi się też w kontek¶cie walki o utrzymanie...
Odpowiedz cytuj±c