|
Mam nadzieję, że Wisła wreszcie zagra dobry mecz i potwierdzi to pewnym zwycięstwem.
Czas na żarty powoli mija, bo brak awansu do górnej ósemki będzie uznany za sporą porażkę.
Miśkiewicz - Bartosz, Głowacki, Guzmics, Pietrzak - Małecki, Cywka, Popović, Bałaszow - Brożek - Ondrasek.
|