ABGwislakABG napisał(a):

Smoro FW tak podaje tzn., że ich dealer nie schodzi poniżej pewnego poziomu towaru (cytując klasyka).
Bramkarz, DP, rozgrywajacy. Za dużo tych braków.
Bez rozgrywającego ciężko widzę pierwszą ósemkę.
|
Może to pragmatyzm, a może czysty pesymizm, ale ja się już na pierwszą ósemkę nie bardzo liczę, ale też nie sądzę, że spadniemy. Realistycznie miejsca 9-12. Chciałbym tylko, żeby skład nie został bardzo osłabiony w przyszłym sezonie, bo z tą drużyną można coś jeszcze ugrać za rok.