Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73402
Stary 20.02.2016, 12:49
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Smoro FW tak podaje tzn., że ich dealer nie schodzi poniżej pewnego poziomu towaru (cytując klasyka).

Bramkarz, DP, rozgrywajacy. Za dużo tych braków.

Bez rozgrywającego ciężko widzę pierwszą ósemkę.
Może to pragmatyzm, a może czysty pesymizm, ale ja się już na pierwszą ósemkę nie bardzo liczę, ale też nie sądzę, że spadniemy. Realistycznie miejsca 9-12. Chciałbym tylko, żeby skład nie został bardzo osłabiony w przyszłym sezonie, bo z tą drużyną można coś jeszcze ugrać za rok.
Odpowiedz cytując