Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73401
Stary 20.02.2016, 12:34
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Skoro FW tak podaje, to chyba coś może być na rzeczy.
Smoro FW tak podaje tzn., że ich dealer nie schodzi poniżej pewnego poziomu towaru (cytując klasyka).

Bramkarz, DP, rozgrywajacy. Za dużo tych braków.

Bez rozgrywającego ciężko widzę pierwszą ósemkę.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując