Paweł napisał(a):

|
Skoro FW tak podaje, to chyba coś może być na rzeczy.
|
Smoro FW tak podaje tzn., że ich dealer nie schodzi poniżej pewnego poziomu towaru (cytując klasyka).
Bramkarz, DP, rozgrywajacy. Za dużo tych braków.
Bez rozgrywającego ciężko widzę pierwszą ósemkę.