|
ale o czym wy mówicie
Piast grał z Pogonia który na 7 meczy zadnego nie przegrała, i ma niezły skład.
Grali na błocie gdzie cieżko prowadzić piłke.
Jak ktoś nie widzi róznicy miedzy dobrą płytą a oraniną to podziękował.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|