WhiteDoctor napisał(a):

|
jak dla mnie gówniany pomysł jak skur.wysyn, co to ma być rewanż za cierzniaka?
|
Przy braku kreatywności naszego środka pola każdy pomysł na jego ożywienie zasługuje na aprobatę.
Z Mąką może być ciekawa para choć nadal brakuje defensywnego pomocnika (Uryga poziom II liga).