Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73395
Stary 20.02.2016, 10:04
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
jak dla mnie gówniany pomysł jak skur.wysyn, co to ma być rewanż za cierzniaka?
Przy braku kreatywności naszego środka pola każdy pomysł na jego ożywienie zasługuje na aprobatę.

Z Mąką może być ciekawa para choć nadal brakuje defensywnego pomocnika (Uryga poziom II liga).
Ostatnio edytowane przez Bartosz : 20.02.2016 o godz. 10:10.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując