Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11288
Stary 20.02.2016, 08:25
Fajnie, że można sobie poczytać ten temat od 2008 roku. I smutne jak wielu ludzi pisało o tym,że klub nie ma myśli przewodniej i szkodzi mu swoimi nieprzemyślanymi decyzjami Książę Myślenicki...I jak wielu rzucało się na nich: Jesteś jebnięty! Mamy MP,Cupiał nie da zginąć, wina działaczy, chujowi kopacze itd itp...
A dzisiaj czytam, że dalej niektórym to i upadek na dno nie pomógł i winy szukają wszędzie tylko nie u źródła.
1.Jak długo jest Cupiał nie będzie poprawy.
2. Nie ma sponsora tytularnego i nie będzie, no patrz pkt 1.
3.Transfery,atmosfera,chaos to wypadkowa braku myśli przewodniej, bo patrz pkt 1.
4.Brak trzeźwego finansowego spojrzenia-patrz sprawa Cierzniaka, rotowanie trenerami i wypłacanie im odpraw.
Upraszam nie pisać mi o pikolach , kibicach sukcesu itd. Jak widać z fanatycznych klub sie nie da rady utrzymać więc są oni niezbędni w kontekście przychodów.
Jesteśmy 2 pkt nad miejscem "premiowanym spadkiem". Nawet wygranie dwóch najbliższych meczów nie da oddechu. Obyśmy się utrzymali, bo to nie lata 90., że dało się spaść bez długotrwałych konsekwencji.
Odpowiedz cytując