Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 19.02.2016, 22:39
No cóż, chyba wychodzi na to, że Piast powoli puchnie. Drugi mecz, drugie 0:0, aczkolwiek warunki boiskowe tragiczne. Według mnie nie ma najmniejszego sensu rozgrywanie takich meczów.

A Śląsk przegrał wygrany mecz. Oj Mario, Mario...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując