Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11287
Stary 19.02.2016, 21:14
Lechia i Pogoń to inne przypadki, w tamtych regionach są to wiodące kluby i przedewszystkim jedyne w swoich miastach, u nas problem duży bądź co bądź to zasrańce z drugiej strony błoń. Wisła gdyby spadła i miała by sie odbudować zajęło by to lata bo raz ze duża większość kibiców przeszła by na druga stronę ( nie mowię tu o fanatykach czy hmm 5-10k ludzi którzy regularnie chodzą na mecze ) a o ludziach którzy chodzą na Wiśle bo to była/jest marka wciąż. Nie muszę wspominać o sponsorach itd...
Wiśle nie sprzyja wiele rzeczy, media atmosfera w klubie w związku z brakiem pieniędzy ostatnimi czasie regularne pikowanie w dół stawki ... Ja osobiście nie wierze by ten klub sie odbudował po takim czymś ... Smutne ale prawdziwe.
Obym sie mylił gdyby zaszła taka potrzeba ...
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując