|
Pawlowski zachowa twarz jak bedzie bronil swojakow czyli Buchalik i Miskiewicz ,a zeszmaci sie gdy bedzie bronil Legioniste ktory od miesiaca klamal w zywe oczy, a i zadnego pozytku z niego miec nie bedziemy.
Radoslaw "Jak nie przedluze kontraktu z Wisla to odejde za granice" Cierzniak klamal przynajmniej 137 razy i sie tym nie przejmowal. Smial sie, chcial wykiwac Wisle ale sie przejechal. Teraz niech Wisla potraktuje go tak samo.
Szacunek za szacunek. Frajerstwo za frajerstwo.
Wisla, a tym bardziej Pawlowski nie moze teraz uklęknąc przed Stanowskim i jego klakierami z weszlo dotyczacymi sponsorowanymi newsami od Lesnego i agenta Cierzniaka. Bo bysmy sie jedynie osmieszyli... ten Stanowski i ten Cwiakala to takie piz,,dy z. ryjow na strzala i by ich z ziemi drapywano, nie moze byc tak ze pod presja takich ciot taki klub jak Wisla wywiesza bialą flagę. Nie oni beda decydowac kto bedzie gral w zespole Wisly Krakow.
Ostatnio edytowane przez c. : 19.02.2016 o godz. 21:08.
|