Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 19.02.2016, 13:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Czy gra duetem napastników będzie receptą na nieskuteczność Wisły? – Nie chciałbym jeszcze przesądzać, czy akurat w takim ustawieniu zagramy z Górnikiem Łęczna


Nie wierze mu Brozek musi zagrac bo go brakowało ze Slaskiem a Ondrasek zagrał dobrze i nie zasługuje by go posadzic na ławce
Jeżeli fakt, że zagramy dwójką napastników oznacza, że zagramy dwójką pomocników w środku i jednym z nich będzie Alan Uryga, to ta dwójka napastników może nie doczekać się na ani jedno cele podanie otwierające. I tak źle i tak niedobrze. Klucz do sukcesu moim zdaniem leży w znalezieniu odpowiedniego dyrygenta w osobie ŚP.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując