mitmichael napisał(a):

Czy gra duetem napastników będzie receptą na nieskuteczność Wisły? – Nie chciałbym jeszcze przesądzać, czy akurat w takim ustawieniu zagramy z Górnikiem Łęczna
Nie wierze mu Brozek musi zagrac bo go brakowało ze Slaskiem a Ondrasek zagrał dobrze i nie zasługuje by go posadzic na ławce
|
Jeżeli fakt, że zagramy dwójką napastników oznacza, że zagramy dwójką pomocników w środku i jednym z nich będzie Alan Uryga, to ta dwójka napastników może nie doczekać się na ani jedno cele podanie otwierające. I tak źle i tak niedobrze. Klucz do sukcesu moim zdaniem leży w znalezieniu odpowiedniego dyrygenta w osobie ŚP.