Czy gra duetem napastników będzie receptą na nieskuteczność Wisły? – Nie chciałbym jeszcze przesądzać, czy akurat w takim ustawieniu zagramy z Górnikiem Łęczna
Nie wierze mu

Brozek musi zagrac bo go brakowało ze Slaskiem a Ondrasek zagrał dobrze i nie zasługuje by go posadzic na ławce