Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.02.2016, 13:33
Czy gra duetem napastników będzie receptą na nieskuteczność Wisły? – Nie chciałbym jeszcze przesądzać, czy akurat w takim ustawieniu zagramy z Górnikiem Łęczna


Nie wierze mu Brozek musi zagrac bo go brakowało ze Slaskiem a Ondrasek zagrał dobrze i nie zasługuje by go posadzic na ławce
Odpowiedz cytując