Szajba_ napisał(a):

|
no nie do konca tak bylo. Turcy go nie zdazyli zglosic do rozgrywek
|
A to moze. Ja czytalem natomiast wypowiedz w chyba niemieckiej prasie trenera Galaty który twierdził ze z chłopem nie da sie pracować bo w kazdej wolnej chwili lata do domu.
A i teraz jak patrze to niby fifa im anulowała ten zakaz bo spoznienie nie wynikało z winy klubu

Bury miał ofertę z za granicy juz rok temu. Ale pogadajcie z nim w innym języku niz Nasz...