Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow
Offline
#
73385
19.02.2016, 12:07
szprotson
napisał(a):
hehe niczym Groskrojc, który grając w Stambule raz w tygodniu latał do Niemiec i po pół roku powiedzieli mu : Wypierdalaj.
no nie do konca tak bylo. Turcy go nie zdazyli zglosic do rozgrywek
Szajba_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szajba_
Znajdź inne posty napisane przez Szajba_