Smarzowskiemu brakuje 2.5 mln zł na dokończenie filmu o rzezi wołyńskiej.
W artykule zwarty jest apel samego reżysera o pomoc w zbiórce pieniędzy.
http://film.interia.pl/wiadomosci/ne...yn,nId,2147384
Wrzucam bo może ktoś jest zainteresowany, ja swoje 3 grosze dołożę.
EDIT (emj10):
Film pochłonął więcej niż 14 mln zł z tego co wiem, a PISF dał najwyższe możliwe dofinansowanie rzędu 6 mln zł. Łącznie budżet zamknie się w okolicach 20 mln zł. Film dla mnie ważny również ze względów rodzinnych (Wołyń, Akcja Wisła)
P.S. jeżeli post powinien wylądować w innym temacie to proszę moda o przeniesienie.
P.S.2 oficjalna strona fundacji wspierająca film
http://filmwolyn.org/