Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.02.2016, 10:01
Mecz u siebie, przy wsparciu (oby!) kibiców, z Górnikiem Łęczna... No lepszej okazji, by się przełamać nie będzie. Więc trzymam mocno kciuki, żebyśmy WYGRALI - nie ważne jak i iloma bramkami, trzy punkty zostają u nas.
Odpowiedz cytując