Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.02.2016, 00:50
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Boguskiego raczej zobaczymy ... Liczę na grę dwoma napastnikami bo w innym przypadku znowu Bałaszow będzie miał wystawiane piłki a snajperem to on raczej nie jest. Oczywiście pisząc o na[astnikach nie mam na myśli Boguskiego
Oby nie, mam mega awersję do niego.. Chłop po 30stce wydaje się być jakimś tam wzorem jako że doświadczony, podstawy jak przyjęcie piłki, jakieś tam podanie na odpowiednim poziomie to normalka a tu co?... Wiecie o tym że przed tym sezonem Boguski przez 3sezony zebrał.. 4żółte kartki!! Podejrzewam że kontuzja po starciu z ArieLem wywarła na niego wpływ. O osobowości rodem z chórka kościelnego nie wspominając i nie obrażając poważnych chórzystów czy jak to tam się odmienia.. Szkoła trenerów Rafał Boguski kandydat na trenera z mega charyzmą! .. Oby go nie było w składzie! Tyle!

ABGwislakABG a kogo shout interesuje? Mam nadzieję że Ty wybierasz się na mecz

Yhym, jeśli Mały i Brozio zaczną wymachiwać rękami, zamiast tak po ludzku "zapie..lać" to nic z tego nie będzie.. Zasługi punktów nie dawają.. A fochy meczowe tylko deprymują innych..
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 19.02.2016 o godz. 00:55.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując