Robbie92 napisał(a):

|
Prawdopodobienstwo niewykorzystania spadło z odejsciem Jankowskiego i ewentualnym brakiem na boisku Boguskiego.
|
Boguskiego raczej zobaczymy ... Liczę na grę dwoma napastnikami bo w innym przypadku znowu Bałaszow będzie miał wystawiane piłki a snajperem to on raczej nie jest. Oczywiście pisząc o na[astnikach nie mam na myśli Boguskiego