ABGwislakABG napisał(a):

|
Punkt jakikolwiek, za trzy robie impreze.
|
Łapie za słowo !
Misiek - Bartosz,Głowacki, Guzmics,Pietrzak - Uryga,Popovic - Bałaszow, Brożek, Małecki - Ondrasek
W drugiej połowie jeśli nie będzie żadnych jaj, młody Drzazga niech się pokaże za Brożka lub Ondraska koło 65minuty.. Hm, a może Cywka za Urygę? Może nie w podstawie ale np. w połowie meczu..
Łęczna pewnie będzie grała jak większość drużyn typu Ruch Termalica Korona czyli na zero z tyłu..
Okazje na pewno będziemy mieli ze 3 czy 4.., pytanie czy je wykorzystamy. Prawdopodobienstwo niewykorzystania spadło z odejsciem Jankowskiego i ewentualnym brakiem na boisku Boguskiego.