|
To że musimy wygrać to jak nic nie powiedzieć.
Mam nadzieję, że wystąpi w obronie Bartosz. Postawą w sparingach na to zasłużył, a Jović jeszcze może dochodzić do pełni formy. Kto zagra w środku pola jest mniej istotne, bo i tak większość prezentuje ten sam, przeciętny poziom.
Czekam na Brożka z Ondraskiem w ataku. Potrzebujemy ich bramek jak ryba wody.
|