Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 18.02.2016, 20:31
To że musimy wygrać to jak nic nie powiedzieć.

Mam nadzieję, że wystąpi w obronie Bartosz. Postawą w sparingach na to zasłużył, a Jović jeszcze może dochodzić do pełni formy. Kto zagra w środku pola jest mniej istotne, bo i tak większość prezentuje ten sam, przeciętny poziom.

Czekam na Brożka z Ondraskiem w ataku. Potrzebujemy ich bramek jak ryba wody.
Odpowiedz cytując