Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2016, 20:20
Pozwole sobie zacytowac samego siebie sprzed jakichs dwoch , trzech tygodni

"Co za glupoty. Specjalnie dla Ciebie sprawdzilem kalendarz Podbeskidzia, ostatniej druzyny w tabeli. Liczac nadchodzace 5 kolejek beda mieli razem 5 meczow domowych w poniedzialek lub piatek. My mamy 7. Nie wspominam juz nawet o tym, ktore miejsce mielismy, powiedzmy do konca pazdzernika." Teraz to juz nie 7 tylko 9 czy tam 10 bedzie.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 18.02.2016 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując