Pozwole sobie zacytowac samego siebie sprzed jakichs dwoch , trzech tygodni
"Co za glupoty. Specjalnie dla Ciebie sprawdzilem kalendarz Podbeskidzia, ostatniej druzyny w tabeli. Liczac nadchodzace 5 kolejek beda mieli razem 5 meczow domowych w poniedzialek lub piatek. My mamy 7. Nie wspominam juz nawet o tym, ktore miejsce mielismy, powiedzmy do konca pazdzernika." Teraz to juz nie 7 tylko 9 czy tam 10 bedzie.