daka.kodaka napisał(a):

Koledzy jutro nawet jak przegramy możemy sie odwoływac ewentualnie do uefy a potem do lozany takie odwołania potrwają z pół roku wiec mozemy sie bawic z nim w kotka i myszke.
Chyba że zrobimy wymiane zawodników za Cieżniaka mozna by było wziąśc kogoś znich
1.Michał Masłowski
2.Michał Kucharczyk
3.Ivica Vrdoljak
+ dopłata 50 tys zł
|
Nie przegramy Modleski nie wygrał i dalej jest piłkarzem Jagi