Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73370
Stary 18.02.2016, 18:45
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Rezygnacja z Burligi dziwi, bo w dalszym ciągu jest wąska kadra, a jakość kilku piłkarzy, która z tego powodu ma abonament na grę (Boguski, Uryga) lub z braku laku siedzą na ławce rezerwowej (Buchalik, Crivellaro, Popović) jest słabsza od Łukasza.

Burliga na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy zrobił postęp, stał się solidnym ligowcem i mimo wszystko w obecnej sytuacji byłoby lepiej mieć Burligę, bo jego nie wstyd wystawiać do składu.

Co do rzekomo jego wysokiego kontraktu, to on miał przedłużaną umowę na początku 2013r., a więc już w czasach sporego kryzysu, dodatkowo przeszedł do Jagiellonii, więc akurat tego argumentu nie kupuję, biorąc pod uwagę, że z Crivellaro podpisano na trzy lata, a on był w kadrze klubu z Ekstraklasy z Portugalii i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a tam chyba zarobki są większe niż w Wiśle.
Burliga na skrzydle to pomyłka i chyba każdy z nas już to wie. Jest Bartosz i Jovic, ma kto grać.
Akurat to jedyna pozycja, na której strata Burigi nie odbije się w ogóle na zespole. Burliga to nie Baszczu, żeby po nim płakać.

Dzięki za walkę i chęci, do widzenia i powodzenia. Bez specjalnych emocji.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując