szprotson napisał(a):

Biorąc pod uwage wypociny medialne polskie i chorwackie niby coś jest na rzeczy, ale sami dobrze wiemy ze papier przyjmie każdy tekst.
Biorąc pod uwagę wszelkie przepisy, mozemy się tak bujać z Nim do 31 marca. Jeśli do tego dnia nie przyjdzie, to juz nie będzie miał możliwości grać w Wiśle w rundzie wiosennej 2015/2016
|
Sam Pawłowski powiedział 2 dni temu 'na razie nie biorę pod uwagę chorwackiego piłkarza'. To już nie sa tylko plotki medialne. Z jakiej paki klub miałby rozwiązać z nim kontrakt, skoro wie o realnym zainteresowaniu drugiego klubu? Bo z dobroci serca warto oddać za free podstawowego piłkarza drużyny?