|
czas zacząć zdobywać punkty a gdzie jak nie u siebie i z takimi rywalami jak poniedziałkowy?! Mam nadzieje zobaczyć od pierwszych minut Bartosza i grę dwójką napastników. Do Ondraska musi dołączyć Brożek lub Drzazga. Nie wyobrażam sobie zagrać znowu w środku Uryga-Pietrzak czyli dwoma zawodnikami o defensywnym usposobieniu.Ale zapewne tych dwóch panów zagra od początku co w przypadku Pietrzaka jeszcze można znieść ale tego drugiego już nie.
Miśkiewicz-Bartosz-Głowacki-Guzmics-Pietrzak-Cywka-Boguski-Bałaszow-Małecki-Brożek-Ondrasek
Walczymy !
Powód: Boguś ;p
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 18.02.2016 o godz. 15:59.
|