Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 18.02.2016, 15:56
czas zacząć zdobywać punkty a gdzie jak nie u siebie i z takimi rywalami jak poniedziałkowy?! Mam nadzieje zobaczyć od pierwszych minut Bartosza i grę dwójką napastników. Do Ondraska musi dołączyć Brożek lub Drzazga. Nie wyobrażam sobie zagrać znowu w środku Uryga-Pietrzak czyli dwoma zawodnikami o defensywnym usposobieniu.Ale zapewne tych dwóch panów zagra od początku co w przypadku Pietrzaka jeszcze można znieść ale tego drugiego już nie.

Miśkiewicz-Bartosz-Głowacki-Guzmics-Pietrzak-Cywka-Boguski-Bałaszow-Małecki-Brożek-Ondrasek

Walczymy !
Powód: Boguś ;p
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 18.02.2016 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując