|
Ponad 15 lat w Wisle zrobiło swoje, nie mogł sie zachowac jak Cierzniak, ktory jest zwykłym najemnikiem i ma gdzies czy bedzie to transfer z Wisły do Legii czy z Legii do Lecha. Na szczescie na prawdej obronie mamy kim grac, Jovic spisuje sie swietnie a i Bartosz swoja szanse wykorzystuje
|