Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.02.2016, 15:53
Tłumaczen juz nie ma, jezeli dalej zalezy nam na grupie mistrzowskiej to ten mecz jak i kolejny przy Reymonta z Podbeskidziem koniecznie wygrac trzeba. Kazda seria kiedys sie konczy nawet ta niechlubna wiec najwyzsza pora na zwyciestwo. Brozek znowu nie trenował z cała druzyna, mam nadzieje ze jednak teraz bedzie w stanie zagrac. Z lepszej strony powinien tez sie zaprezentowac Balaszow i Ondraszek a moze w koncu szanse dostanie Drzazga i zeby trener Pawłowski wykorzystywał wszystkie zmiany. Tak wiec w poniedziałek win i jedziemy dalej
Odpowiedz cytując