|
Tłumaczen juz nie ma, jezeli dalej zalezy nam na grupie mistrzowskiej to ten mecz jak i kolejny przy Reymonta z Podbeskidziem koniecznie wygrac trzeba. Kazda seria kiedys sie konczy nawet ta niechlubna wiec najwyzsza pora na zwyciestwo. Brozek znowu nie trenował z cała druzyna, mam nadzieje ze jednak teraz bedzie w stanie zagrac. Z lepszej strony powinien tez sie zaprezentowac Balaszow i Ondraszek a moze w koncu szanse dostanie Drzazga i zeby trener Pawłowski wykorzystywał wszystkie zmiany. Tak wiec w poniedziałek win i jedziemy dalej
|