Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22821
Stary 18.02.2016, 14:35
wywiad z menago : http://weszlo.com/2016/02/03/menedze...e-tylko-wisla/

żeby nie było zacytuję
menadzer RC napisał(a):
Właśnie wtedy, w grudniu, daliśmy ostateczną informację: nie będzie nowej umowy. Zdzisław Kapka powiedział: w porządku, rozumiem to, najlepiej gdybyście znaleźli klub, który by Radka wykupił w styczniu za 200 000 złotych.
– Dokładnie taką sumę wam podano?
– Pan Kapka poprosił, byśmy poszukali klubu, który wykupi Radka zimą za tę sumę. No to poszukaliśmy. Ani przez moment nie było mowy o tym, że przed nami jakaś kolejna runda negocjacji. Nie, sprawa była definitywnie zamknięta. A teraz nowy prezes mówi, że umawiał się z Radkiem na dalsze rozmowy. To nonsens. Zresztą, gdyby nowy prezes miał się z kimś umawiać na rozmowy, to przecież nie z Radkiem po obozie, tylko z nami – jego menedżerami. Tak to działa.
Czy to też nazywasz grą medialną? Uważasz ze RC kłamie? Jeśli tak to klub Nasz ukochany winen go pozwać. I to natychmiast. Dlaczego tego nie zrobił? Dlaczego nawet lakoicznego newsa ze ten oto człowiek manipuluje faktami?
Leo why ?

Bez jaj, Wisła to My, żeby niektorym żółć i znieczulica nie zamydliły oczu tego co jest najważniejsze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując